z ostatniej chwili
Uwaga! Przypominamy, że od dnia 28 lipca 2025 roku nie będzie możliwości płacenia gotówką w Urzędzie Gminy Mszana Dolna. UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 SPRAWY ZWIĄZANE Z EWIDENCJĄ LUDNOŚCI ORAZ Z DOWODAMI OSOBISTYMI ZAŁATWIANE SĄ W GODZINACH: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA – OD 7:30 DO 15:00 CZWARTEK – OD 10:00 DO 17:30 PIĄTEK – OD 7:00 DO 14:30
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


IV Pokaz Mody Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem "Safari"

07/07/2026, dodał: Ewelina Dziedzina czytano: 644 razy
1 lipca w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – IV Pokaz Mody Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem "Safari"
zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej oraz przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mszanie Dolnej. Celem Pokazu było promowanie różnorodności, włączanie społeczne osób z niepełnosprawnościami, przełamywanie stereotypów oraz pokazywanie, że moda jest dla każdego.
 
Impreza zgromadziła około 200 gości a w Pokazie wzięło udział 11 Placówek wspierających osoby z niepełnoprawnościami z całego województwa.