Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Rodzice

W zakładkach „Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej” oraz „Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych‘’ zamieszczone zostały listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej  i  oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2  w Kasince Małej na rok szkolny 2020/2021. Kolejne informacje związane z bieżącą rekrutacją będą podawane zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego.

 

                                                                                        Dyrektor szkoły - Czesława Łabuz

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

Drodzy uczniowie!

Zapraszam do odwiedzania zakładki ,,Zajęcia sportowe” Dla ucznia→ Po godzinach→ Zajęcia sportowe Znajdziecie tam tablicę interaktywną, na której w ramach naszych zajęć SKS-u będę zamieszczała ćwiczenia i zadania ruchowe, które możecie wykonywać w domu. Spędzajcie czas wolny aktywnie i w dalszym ciągu rozwijajcie swoje zainteresowanie sportem.

Natalia Malec

 

 

 

ŚWIETLICA SZKOLNA

 

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

Świetlica szkolna wita Was wszystkich bardzo serdecznie. Mamy nadzieje, że wszyscy czujecie się dobrze. Wiemy, że podejmujecie dużo różnych aktywności i jesteśmy z Was dumni. Zachęcamy do podejmowania wspólnych działań razem z nami.

Zachęcamy do śledzenia treści które będą umieszczane w zakładce

Zasady BHP w czasie koronawirusa

DROGI RODZICU, UCZNIU

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Wtorek
4 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Alfred, Arystarch, Dominik, Maria, Mironieg, Protazy
Do końca roku zostało
150 dni