Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Światowy Dzień Przedszkolaka w przedszkolu !

Dnia 28 września 2017 r. już po raz czwarty w naszej szkole na zajęciach integracyjnychz okazji „Światowego Dnia Przedszkolaka” spotkały się dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z swoimi  rodzicami. Uroczystość, na którą wszystkie przedszkolaki czekały z niecierpliwością już od kilku dni rozpoczęła się od wystąpienia Pani dyrektor Czesławy Łabuz, która przywitała wszystkich gości, a przedszkolakom złożyła życzenia z okazji ich święta. Następnie przyszedł czas na krótki program artystyczny, który zaprezentowały dzieci ze wszystkich trzech grup przedszkolnych.

Po części oficjalnej, wszystkie „Misie”, „Zajączki” oraz „Wiewiórki” – bo tak nazywają się nasze przedszkolaki - wraz ze swoimi rodzicami, przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Dzieci z uśmiechniętymi buziami śpiewały ulubione piosenki oraz  brały udział w różnych zabawach integracyjnych i pląsach. Po wyczynach tanecznych nadszedł czas na słodki poczęstunek, który został przygotowany wspólnie z rodzicami, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w sprawy szkolne.

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Poniedziałek 4 września był dla uczniów dniem wyjątkowym. Wrócili oni z bowiem z wakacji pełni sił i  energii, by móc zdobywać wiedzę, osiągać sukcesy w nauce, realizować zainteresowania, odkrywać swoje pasje i talenty.

W naszej szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 przybrało bardzo uroczysty wymiar, bowiem jej próg został przekroczony nie tylko przez uczniów szkoły podstawowej, pierwszoklasistów, ich rodziców i nauczycieli, ale także na sali gimnastycznej naszej szkoły została odprawiona Msza Święta. Po przerwie wakacyjnej, zgromadzonych uczniów i rodziców w powitała dyrektor szkoły mgr Czesława Łabuz, która przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzonych remontów w szkole oraz organizacji nowego roku szkolnego.

Aby podnieść rangę tak ważnej uroczystości jaką jest rozpoczęcie roku szkolnego, klasa V przy pomocy swojej wychowawczyni Pani Marii Fryc zaprezentowała wspaniały program artystyczny , który swoim zasięgiem objął również pamięć o wydarzeniach z dnia 1 września 1939 roku.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

Organizacja dnia rozpoczęcia roku szkolnego 4 września 2017 r.

 

8.00 – 8.10    Uroczysta inauguracja roku szkolnego na sali gimnastycznej

  • powitanie przez dyrektora szkoły p. Czesławę Łabuz,

  • część artystyczna,

  • przemówienie dyrektora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

 

9.00 – 9.50     Spotkanie uczniów z wychowawcami klas

  • omówienie zasad bezpieczeństwa poruszania się w budynku szkoły i poza nim,

  • podanie uczniom tygodniowego planu zajęć edukacyjnych,

  • wydanie kart zapisu ucznia do świetlicy szkolnej,

  • sprawy bieżące wg potrzeb

    Czytaj więcej...

Zajęcia adaptacyjne

Uwaga!

W dniach 29, 30, 31 sierpnia zapraszamy

wszystkie dzieci w raz z rodzicami

na zajęcia adaptacyjne

w godzinach od 9.00 do 11.00

 


Serdecznie zaprasza Dyrektor

wraz z wychowawcami oddziałów przedszkolnych

Dzisiaj jest
Niedziela
25 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej, Małgorzata, Modest, Nicefor
Do końca roku zostało
310 dni