Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice!

I.

15, 16 i 17 kwietnia to terminy egzaminów ósmoklasisty. W tych dniach nie odbywają się zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas I - VII. Uczniowie tych klas mogą być objęci opieką świetlicową w szkole.

II.

Od 18 do 23 kwietnia trwać będzie wiosenna przerwa świąteczna. (18,19 i 23 kwietnia – dla chętnych uczniów odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze).

III.

24, 25 i 26 kwietnia to dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczno-wychowawcze według tygodniowego planu lekcji.

Czytaj więcej...

Dziękujemy tym, co o nasze zdrowie dbają!

Uczniowie naszej szkoły każdego roku pamiętają o obchodach święta lekarzy oraz pielęgniarek. Również w tym roku 9 kwietnia uczniowie klasy I przygotowani przez Panią Jolantę Wójcik przygotowali Akademię z okazjo Dnia Służby Zdrowia.

Młodzi aktorzy, w starannie przygotowanych strojach, prezentowali zabawne scenki, dotyczące wizyty u lekarza. Wprawiło to w pogodny nastrój wszystkich widzów, którzy z zachwytem obserwowali przygotowany przez najmłodszych uczniów spektakl. Pięknymi słowami wierszy i piosenek podziękowali oni wszystkim, którzy każdego dnia wkładają wiele trudu, aby pomagać chorym. Szczególne podziękowania i słowa uznania powędrowały do naszych gości Pani Doktor Danuty Mrażek i Pani Pielęgniarki Marysi Lis, które towarzyszyły nam na tej uroczystości.

Czytaj więcej...

Rekolekcje wielkopostne 2019

Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas, który pozwala przygotować się do świadomego i uroczystego świętowania Zmartwychwstania Pańskiego. W naszej szkole, dzięki wielu staraniom siostry Anny Gromady, uczniowie w wyjątkowy sposób mogli przeżywać czas Przygotowania. Od 1 do 3 kwietnia uczestniczyli oni w wielu konkursach, przygotowywali scenki i rozważania oraz wsłuchiwali się w słowa rekolekcjonisty ks. Kazimierza Ligęzy, aby poszerzyć swoją wiedzę o wyjątkowości okresu Wielkiego Postu oraz Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2019

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wykonania prac konkursowych z okazji Światowego Dnia Ziemi.

Uczniowie klas I-VIII wykonują plakat o tematyce ekologicznej w formacie A3 z wykorzystaniem surowców wtórnych i zawierający treści ekologiczne: recykling, ochrona gatunków zagrożonych, postawy proekologiczne.

Przedszkolaki wykonują zabawkę z zawieszką z wykorzystaniem surowców wtórnych .

Termin 24 kwiecień 2019

 

Dzisiaj jest
Piątek
20 września 2019
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni