Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Dzień Matki

Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka.

(abp S. Wielgus)

Dzień Matki to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy nasze Mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. To uroczystość, która od zawsze jest celebrowana w naszym przedszkolu. Nauczyciele wraz z przedszkolakami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki dla swych mam. Przyjęciom na cześć rodziców zawsze towarzyszy wiele atrakcji, jednym z nich jest wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków dla rodziców.

W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, niestety nie możemy świętować tego dnia wspólnie. Jednak nasze Kochane przedszkolaki zadbały o to aby w takim dniu każda mama poczuła się naprawdę wyjątkowo. Misie, Jeżyki oraz Wiewiórki pięknie nauczyły się piosenki dla mamy oraz wykonały śliczne laurki. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków, że pokazały jak bardzo kochają swoje mamy.

 

 

Wszystkim mamom

Składamy najserdeczniejsze życzenia:

Dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności

oraz wielu chwil przepełnionych radością i optymizmem.

Życzymy aby każdego dnia na Waszych twarzach

gościł uśmiech, a miłość, którą obdarowujecie swoje dzieci,

wracała do Was przez cały czas, tak aby Dzień Mamy trwał cały rok!

 

Dyrektor Szkoły- mgr Czesława Łabuz,

Wice Dyrektor- mgr Renata Szczypka wraz

z nauczycielkami przedszkola

 

Dzisiaj jest
Piątek
10 lipca 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Amelia, Aniela, Filip, January, Radziwoj, Rufina, Samson, Sylwan, Sylwana, Witalis
Do końca roku zostało
175 dni