Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Powrót dzieci do przedszkola.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliana Tuwima w Kasince Małej informuje, iż decyzją organu prowadzącego: zarządzenie nr 82/20 Wójta Gminy Mszana Dolna z dnia 13 maja 2020 r. liczba dzieci zgłoszonych przez rodziców do oddziału przedszkolnego w celu objęcia opieką wychowawczą w czasie epidemii powinna wynosić co najmniej 5 dzieci, wówczas szkoła może podjąć decyzję o wznowieniu zajęć w oddziałach przedszkolnych po uprzednim powiadomieniu o tym fakcie Wójta Gminy.

Jeśli zmieniła się sytuacja rodzinna , zawodowa Waszej rodziny, prosimy zgłaszać potrzebę objęcia dziecka opieką przedszkolną telefonicznie lub przez dziennik elektroniczny.

Zostały opracowane procedury bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID – 19, dokument będzie znajdował się na stronie internetowej szkoły, rodzice zainteresowani powrotem dziecka do oddziału przedszkolnego zobowiązani są do zapoznania się treścią dokumentu i stosowania do jego zapisów a także wypełnienia oświadczenia oraz deklaracji zgłoszenia woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego w czasie epidemii COVID-19 stanowiących załączniki do Procedury Bezpieczeństwa.

 

 

Ponadto prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych oraz danych osobowych Waszego dziecka w celu realizacji zadań opiekuńczych w okresie pandemii COVID -19 (dokument znajduje się w zakładce RODO).

 

Dyrektor Szkoły – Czesława Łabuz

Dzisiaj jest
Niedziela
20 września 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni