Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Niech żyją wakacje!

19 czerwca 2019 roku społeczność naszej szkoły zakończyła rok szkolny 2018/2019 i radośnie powitała wakacje. Zanim jednak wszyscy wyruszyli na zasłużony odpoczynek, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły przez Panią Dyrektor Czesławę Łabuz. Następnie wzięliśmy udział w Mszy Świętej, którą odprawił dla nas ksiądz proboszcz Tadeusz Dziedzic.

Tegoroczne zakończenie roku dostarczało nam wielu wzruszeń, gdyż był to czas pożegnania z naszymi absolwentami oraz kilkoma pracownikami naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za wysiłek, podejmowany na rzecz naszej szkoły oraz serce i oddanie w pracy, która kształtuje i wychowuje młode pokolenia.

 

Żegnaliśmy się również z naszymi absolwentami. Uczniowie klasy VIII, wraz z wychowawczynią Panią Wiolettą Kowalczyk, przygotowali montaż słowno-muzyczny, którym podziękowali za wspólnie spędzone w murach naszej szkoły lata. U wielu nauczycieli. rodziców oraz uczniów, występ ten wywołał łzy wzruszenia. Osiem lat nauki w szkole podstawowej to bardzo długi okres, po którym rozstanie jest niezwykle trudne. Nie brakowało w nim czasem gorszych, a czasem lepszych dni, ale w pamięci zostają zawsze chwile pełne radości i powodzeń oraz odniesione sukcesy.

Po tych momentach pełnych wzruszeń i refleksji, przyszedł czas na rozdanie nagród i świadectw z wyróżnieniem, dla uczniów, którzy w tym roku uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Wiele osób z dumą spoglądało na dowód swoich tegorocznych sukcesów. Wszyscy uczniowie w naszej szkole otrzymali świadectwa i promocje do następnej klasy. Wszystkim Wam gratulujemy!

Po całym roku ciężkiej i owocnej pracy czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że wasze wakacyjne marzenia się spełnią i we wrześniu wrócicie pełni zapału i nowej energii. Do zobaczenia po wakacjach!

Monika Olesek

Dzisiaj jest
Czwartek
6 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Felicysym, Jakub, January, Sława, Stefan, Sykstus, Wincenty
Do końca roku zostało
148 dni