Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Niech żyją wakacje!

19 czerwca 2019 roku społeczność naszej szkoły zakończyła rok szkolny 2018/2019 i radośnie powitała wakacje. Zanim jednak wszyscy wyruszyli na zasłużony odpoczynek, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły przez Panią Dyrektor Czesławę Łabuz. Następnie wzięliśmy udział w Mszy Świętej, którą odprawił dla nas ksiądz proboszcz Tadeusz Dziedzic.

Tegoroczne zakończenie roku dostarczało nam wielu wzruszeń, gdyż był to czas pożegnania z naszymi absolwentami oraz kilkoma pracownikami naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za wysiłek, podejmowany na rzecz naszej szkoły oraz serce i oddanie w pracy, która kształtuje i wychowuje młode pokolenia.

 

Żegnaliśmy się również z naszymi absolwentami. Uczniowie klasy VIII, wraz z wychowawczynią Panią Wiolettą Kowalczyk, przygotowali montaż słowno-muzyczny, którym podziękowali za wspólnie spędzone w murach naszej szkoły lata. U wielu nauczycieli. rodziców oraz uczniów, występ ten wywołał łzy wzruszenia. Osiem lat nauki w szkole podstawowej to bardzo długi okres, po którym rozstanie jest niezwykle trudne. Nie brakowało w nim czasem gorszych, a czasem lepszych dni, ale w pamięci zostają zawsze chwile pełne radości i powodzeń oraz odniesione sukcesy.

Po tych momentach pełnych wzruszeń i refleksji, przyszedł czas na rozdanie nagród i świadectw z wyróżnieniem, dla uczniów, którzy w tym roku uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Wiele osób z dumą spoglądało na dowód swoich tegorocznych sukcesów. Wszyscy uczniowie w naszej szkole otrzymali świadectwa i promocje do następnej klasy. Wszystkim Wam gratulujemy!

Po całym roku ciężkiej i owocnej pracy czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że wasze wakacyjne marzenia się spełnią i we wrześniu wrócicie pełni zapału i nowej energii. Do zobaczenia po wakacjach!

Monika Olesek

Dzisiaj jest
Czwartek
21 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław
Do końca roku zostało
41 dni