Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice!

I.

15, 16 i 17 kwietnia to terminy egzaminów ósmoklasisty. W tych dniach nie odbywają się zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas I - VII. Uczniowie tych klas mogą być objęci opieką świetlicową w szkole.

II.

Od 18 do 23 kwietnia trwać będzie wiosenna przerwa świąteczna. (18,19 i 23 kwietnia – dla chętnych uczniów odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze).

III.

24, 25 i 26 kwietnia to dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczno-wychowawcze według tygodniowego planu lekcji.

 

IV.

29, 30 kwietnia oraz 2 maja to dni dodatkowo wolne od nauki, w tych dniach w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla chętnych uczniów.

V.

Odziały przedszkolne jako placówki nieferyjne pracują bez przerw.

 

Prosimy rodziców o zgłaszanie u wychowawców dzieci, które w dniach wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych potrzebują opieki świetlicowej.

 

Z okazji zbliżających się świąt proszę przyjąć życzenia: radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych spokojem i nadzieją jaką niesie ze sobą Zmartwychwstanie Chrystusa, pogody w sercu i radości z rodzinnego świętowania przy Wielkanocnym Stole

 

Dyrektor Szkoły wraz z Radą Pedagogiczną


Źródło: www.zamekczocha.com 

Dzisiaj jest
Czwartek
12 grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni