Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Zabawa karnawałowa

Dzień 14 lutego w naszej szkole, był okazją do podwójnego świętowania. W Święto Zakochanych na twarzach wszystkich gościły uśmiechy, gdyż Poczta Walentynkowa obdarowywała uczniów wspaniałymi dowodami przyjaźni i sympatii. Oprócz tego, w tym dniu odbyła się, wyczekiwana przez wszystkich, zabawa karnawałowa.

Sala gimnastyczna cały dzień mieniła się różnymi barwami dekoracji oraz wymyślnych strojów, które zaprezentowali nasi uczniowie. W szkole można było spotkać księżniczki, wróżki, piratów, czarownice, strażaków, kowbojów, pszczółki a także superbohaterów tj. Spiderman czy Batman.

 

Nie zabrakło śpiewu, tańca i zabaw integrujących dzieci i dorosłych. Wszyscy bawili się doskonale! Były tańce w parach i w kółeczku. Uczniowie klas starszych zaprezentowali również układy taneczne, które doskonalą na zajęciach z P. Sylwią Dąbrową. Talent tancerzy i precyzja wykonania, wzbudziły podziw wśród uczestników imprezy tanecznej.

Sił do zabawy dodawał dzieciom poczęstunek, przygotowany przez przedstawicieli Rady Rodziców, a wata cukrowa uzupełniała pokłady energii niezbędnej do dalszej rozrywki.

Tegoroczna zabawa karnawałowa upłynęła w radosnej i żywiołowej atmosferze. Wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z możliwości wspólnego świętowania.

 

Monika Olesek

Maria Nowak

Dzisiaj jest
Wtorek
21 maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława, Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało
225 dni