Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Zabawa karnawałowa

Dzień 14 lutego w naszej szkole, był okazją do podwójnego świętowania. W Święto Zakochanych na twarzach wszystkich gościły uśmiechy, gdyż Poczta Walentynkowa obdarowywała uczniów wspaniałymi dowodami przyjaźni i sympatii. Oprócz tego, w tym dniu odbyła się, wyczekiwana przez wszystkich, zabawa karnawałowa.

Sala gimnastyczna cały dzień mieniła się różnymi barwami dekoracji oraz wymyślnych strojów, które zaprezentowali nasi uczniowie. W szkole można było spotkać księżniczki, wróżki, piratów, czarownice, strażaków, kowbojów, pszczółki a także superbohaterów tj. Spiderman czy Batman.

 

Nie zabrakło śpiewu, tańca i zabaw integrujących dzieci i dorosłych. Wszyscy bawili się doskonale! Były tańce w parach i w kółeczku. Uczniowie klas starszych zaprezentowali również układy taneczne, które doskonalą na zajęciach z P. Sylwią Dąbrową. Talent tancerzy i precyzja wykonania, wzbudziły podziw wśród uczestników imprezy tanecznej.

Sił do zabawy dodawał dzieciom poczęstunek, przygotowany przez przedstawicieli Rady Rodziców, a wata cukrowa uzupełniała pokłady energii niezbędnej do dalszej rozrywki.

Tegoroczna zabawa karnawałowa upłynęła w radosnej i żywiołowej atmosferze. Wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z możliwości wspólnego świętowania.

 

Monika Olesek

Maria Nowak

Dzisiaj jest
Piątek
29 maja 2020
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria Magdalena, Teodor, Teodozja
Do końca roku zostało
217 dni