Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Podróżnik w naszej szkole!

 

W piątek 26 stycznia w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie pod hasłem „Przybliżmy dzieciom świat”. W ramach tej akcji gościliśmy u siebie Pana Podróżnika, który przybliżył nam i opowiedział o tajemniczych i egzotycznym miejscach Amazonii. 

Uczniowie zostali podzieleni na 2 grupy, najpierw w spotkaniu wzięły udział klasy młodsze I-III, potem przyszedł czas na starszą brać naszej szkoły, klasy IV-VII. Prezentacji multimedialnej towarzyszył bogaty słowny opis przeżyć naszego gościa. Opowiadał on o różnych ciekawostkach towarzyszących życiu na nieznanym lądzie, a także pokazywał eksponaty charakterystyczne dla tamtego regionu. Uczniowie naszej szkoły byli żywo zainteresowani wszystkimi nowymi informacjami, które nasz gość przekazywał, a zabawne anegdoty dotyczące jego przeżyć, rozbawiły każde dziecko.

 

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z tak ciekawą osobą i już nie możemy się doczekać kolejnych.  Jesteśmy pewni, że przy kolejnych spotkaniach poznamy nowe i interesujące wiadomości. Do zobaczenia!

Paulina Gibadło

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni