Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Bożonarodzeniowa kartka- konkurs świetlicowy

Dnia 20 grudnia 2017 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs świetlicowy „Bożonarodzeniowa kartka”. Uczestnikami konkursu mogli być wszyscy uczniowie, którzy uczęszczają w tym roku szkolnym na zajęcia świetlicowe. Organizatorem konkursu była Pani Jolanta Franczak i Pani Paulina Gibadło. Jury podczas oceniania prac konkursowych brało pod uwagę staranność wykonania pracy, ciekawy i oryginalny pomysł oraz piękne i własnoręcznie napisane życzenia wewnątrz.

Pierwsze miejsce powędrowało do Patryka Klimary z klasy 1, drugą lokatę zajęło rodzeństwo Ziębów-Tomasz, Emilia i Kinga. Na trzecim miejscu uplasowała się Magdalena Nawara z klasy III. Dodatkowo wyróżnienie powędrowało w ręce Magdaleny Drabik z klasy 3b.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali docenieni za swoją pracę i otrzymali dyplomy i drobne upominki. Jedna z kartek stała się gwiazdowym prezentem od dzieci świetlicowych dla uczennicy naszej szkoły Natalii Drabik, która pobiera lekcje w domu.

 

Dziękujemy Pani Dyrektor Czesławie Łabuz za ufundowanie wszystkich nagród w konkursie. A za rok kolejna edycja, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy!    

 

Paulina Gibadło

Jolanta Franczak

 

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni