Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Spotkanie z rodzicami

 

22 listopada miała miejsce w  naszej szkole wywiadówka. Omawiane były na niej najważniejsze dla szkoły inicjatywy i działania podjęte w mijających 3 miesiącach nauki . Poruszono także sprawy statutu szkoły, a przede wszystkim zmiany zachodzące w obszarze oceniania zachowania. Dodatkowo ważnym punktem podczas przebiegu spotkania było wystąpienie Pani psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej, która uświadamiała i przypominała rodzicom naszych uczniów o najważniejszych elementach, które powinny towarzyszyć podczas nauki ich pociech zarówno w szkole jak i w domu. Rodzice bardzo otwarcie przyjęli wszelkie rady i sugestie specjalisty, co mamy nadzieję przełoży się na lepsze wyniki w nauce.

 

Jolanta Franczak

Paulina Gibadło


 

 

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni