Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036
Drukuj

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

 

Przewodniczący SU: Anna Nawara

Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Druzgała

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również przewodniczący klas 1-8:

Filip Filipiak - przewodniczący klasy I

Olaf Nawara - przewodniczący klasy II

Maja Zięba - przewodnicząca klasy III

Gabriel Mądrala - przewodniczący klasy IV

Milena Drabik - przewodnicząca klasy Va

Karol Michalak - przewodniczący klasy Vb

Zuzanna Szczypka - przewodniczący klasy VIa

Dominika Cież - przewodnicząca klasy VIb

Filip Kaleta  - przewodniczący klasy VII

Natasza Strug - przewodnicząca klasy VIII

Opiekun SU: mgr Małgorzata Łabuz

 

W naszej szkole Samorząd Uczniowski powołał sekcję: naukową, sportu i turystyki, kultury i rozrywki oraz artystyczną, każda z nich ma różne zadania do wykonania:

 

sekcja naukowa odpowiada za organizację pomocy koleżeńskiej dla uczniów mających problemy lub zaległości w nauce związane z nieobecnością w szkole. Uczniowie będą również pomagać w przygotowywaniu do różnych konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Do tej sekcji zgłosili się chętni uczniów z klas od IV do VIII, w każdej klasie znajduje się jedna lub dwie osoby, które chętnie pomogą w razie potrzeby. Zachęcamy do korzystania z ich pomocy. Są to uczniowie:

 

klasa IV – Zuzanna Cież

 

klasa Va – Milena Drabik, Filip Michalak

 

klasa Vb – Gabriela Drabik, Karol Michalak

 

klasa VIa – Filip Nawara

 

klasa VIb – Roksana Mądrala, Marcin Brzozowski

 

klasa VII – Aleksandra Zięba

 

klasa VIII – Natasza Strug

 

A opiekunem sekcji jest Pani Maria Fryc.

 

Sekcja sportu i turystyki zajmuje się pomocą w organizacji rozgrywek szkolnych i międzyszkolnych, sporządzaniem gazetki o tematyce sportowej, informowaniu o wynikach i osiągnięciach sportowych uczniów naszej szkoły na apelach szkolnych, stronie internetowej szkoły. Do tej sekcji należą uczniowie: Anna Nawara, Szymon Cyrek oraz Dawid Haras, a opiekunem jest Pan Mateusz Dąbrowa.

 

Sekcja kultury i rozrywki zajmuje się pomocą w przygotowywaniu planów imprez, uroczystości szkolnych oraz dyskotek, oprawą muzyczną. Opiekunami tej sekcji są Pani Małgorzata Jędrysek oraz Pani Jolanta Franczak, uczniowie wchodzący w skład sekcji to: Aleksandra Druzgała, Anna Nawara oraz Stanisław Jakubiak. Zachęcamy do współpracy innych uczniów .

 

Sekcja artystyczna jej zadaniem jest redagowanie i podawanie do wiadomości wszystkim uczniom komunikatów dotyczących bieżącej pracy Samorządu Uczniowskiego, dbanie o aktualizację wiadomości na tablicy samorządowej i jej estetykę. Informowanie uczniów o bieżących sprawach związanych z życiem szkoły oraz przygotowywanie we współpracy z nauczycielem plastykiem dekoracji na imprezy szkole.

 

W tej sekcji są: Anna Nawara, Aleksandra Druzgała, Zuzanna Szczypka, Milena Drabik, Agnieszka Bydłoń oraz Zuzanna Cież pod kierunkiem Pani Urszuli Rapacz oraz Pani Małgorzaty Łabuz.

 

 

 

Przewodnicząca i Opiekun SU

 

Dzisiaj jest
Środa
5 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyriak, Emil, Karolin, Maria, Nonna, Oswald, Oswalda, Stanisława
Do końca roku zostało
149 dni