Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Światowy Dzień Przedszkolaka w przedszkolu !

Dnia 28 września 2017 r. już po raz czwarty w naszej szkole na zajęciach integracyjnychz okazji „Światowego Dnia Przedszkolaka” spotkały się dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z swoimi  rodzicami. Uroczystość, na którą wszystkie przedszkolaki czekały z niecierpliwością już od kilku dni rozpoczęła się od wystąpienia Pani dyrektor Czesławy Łabuz, która przywitała wszystkich gości, a przedszkolakom złożyła życzenia z okazji ich święta. Następnie przyszedł czas na krótki program artystyczny, który zaprezentowały dzieci ze wszystkich trzech grup przedszkolnych.

Po części oficjalnej, wszystkie „Misie”, „Zajączki” oraz „Wiewiórki” – bo tak nazywają się nasze przedszkolaki - wraz ze swoimi rodzicami, przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Dzieci z uśmiechniętymi buziami śpiewały ulubione piosenki oraz  brały udział w różnych zabawach integracyjnych i pląsach. Po wyczynach tanecznych nadszedł czas na słodki poczęstunek, który został przygotowany wspólnie z rodzicami, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w sprawy szkolne.

W nagrodę za uśmiech i wspólną zabawę wszystkie przedszkolaki otrzymały od swoich wychowawczyń drobny upominek oraz słodką niespodziankę ufundowaną specjalnie dla naszych dzielnych zuchów przez Panią dyrektor Czesławę Łabuz.

Pamiątką naszego spotkania jest  wspólne zdjęcie, na którym pięknie prezentują się dzieci należące do całej społeczności przedszkolnej.

Red. Sylwia Wąchała i PaulinaMalec

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni