Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Poniedziałek 4 września był dla uczniów dniem wyjątkowym. Wrócili oni z bowiem z wakacji pełni sił i  energii, by móc zdobywać wiedzę, osiągać sukcesy w nauce, realizować zainteresowania, odkrywać swoje pasje i talenty.

W naszej szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 przybrało bardzo uroczysty wymiar, bowiem jej próg został przekroczony nie tylko przez uczniów szkoły podstawowej, pierwszoklasistów, ich rodziców i nauczycieli, ale także na sali gimnastycznej naszej szkoły została odprawiona Msza Święta. Po przerwie wakacyjnej, zgromadzonych uczniów i rodziców w powitała dyrektor szkoły mgr Czesława Łabuz, która przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzonych remontów w szkole oraz organizacji nowego roku szkolnego.

Aby podnieść rangę tak ważnej uroczystości jaką jest rozpoczęcie roku szkolnego, klasa V przy pomocy swojej wychowawczyni Pani Marii Fryc zaprezentowała wspaniały program artystyczny , który swoim zasięgiem objął również pamięć o wydarzeniach z dnia 1 września 1939 roku.

 

Do wakacji zostało już  tylko 10 miesięcy! Głowa do góry!

 

 

Paulina Gibadło

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni