Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Wszystkie dzieci nasze są! – czyli Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień 1 czerwca 2017 roku w  oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej był innym dniem niż zwykle. Dzieci niecierpliwie czekały, aby zgromadzić się wspólnie na placu zabaw i wziąć udział w zabawie z okazji ich święta, która była przygotowana i prowadzona przez panie wychowawczynie pracujące w oddziałach przedszkolnych. Pogoda dopisała, humory również, ale nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę ilość przygotowanych dla dzieci atrakcji.

Na początku wspólnej zabawy dzieci powitała Pani dyrektor Czesława Łabuz, która złożyła im życzenia z okazji ich święta, a tym samym uroczyście rozpoczęła obchody Dnia Dziecka. Następnie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami udały się poza teren szkoły na piknik, który sprawił im wiele radości.

Do innych  atrakcji , które czekały na naszych milusińskich tego dnia zaliczyć można było: zabawy muzyczno - ruchowe prowadzone przez wychowawczynie, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zabawy chustą animacyjną , kolorowe balony, pyszne lody oraz grillowane kiełbaski.

W tym niezwykłym dniu nasze przedszkolaki miały możliwość korzystania również  z dmuchanych atrakcji .

Po dniu pełnym wrażeń dzieci wracały do domów z uśmiechami, prezentami i najlepszymi życzeniami od swoich nauczycielek, czując się tak, jak każde dziecko czuć się powinno - wyjątkowo.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji atrakcji dla dzieci.

 

Red. Sylwia Wąchała, Paulina Malec

 

Dzisiaj jest
Środa
12 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało
20 dni