Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Wszystkie dzieci nasze są! – czyli Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień 1 czerwca 2017 roku w  oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej był innym dniem niż zwykle. Dzieci niecierpliwie czekały, aby zgromadzić się wspólnie na placu zabaw i wziąć udział w zabawie z okazji ich święta, która była przygotowana i prowadzona przez panie wychowawczynie pracujące w oddziałach przedszkolnych. Pogoda dopisała, humory również, ale nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę ilość przygotowanych dla dzieci atrakcji.

Na początku wspólnej zabawy dzieci powitała Pani dyrektor Czesława Łabuz, która złożyła im życzenia z okazji ich święta, a tym samym uroczyście rozpoczęła obchody Dnia Dziecka. Następnie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami udały się poza teren szkoły na piknik, który sprawił im wiele radości.

Do innych  atrakcji , które czekały na naszych milusińskich tego dnia zaliczyć można było: zabawy muzyczno - ruchowe prowadzone przez wychowawczynie, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zabawy chustą animacyjną , kolorowe balony, pyszne lody oraz grillowane kiełbaski.

W tym niezwykłym dniu nasze przedszkolaki miały możliwość korzystania również  z dmuchanych atrakcji .

Po dniu pełnym wrażeń dzieci wracały do domów z uśmiechami, prezentami i najlepszymi życzeniami od swoich nauczycielek, czując się tak, jak każde dziecko czuć się powinno - wyjątkowo.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji atrakcji dla dzieci.

 

Red. Sylwia Wąchała, Paulina Malec

 

Dzisiaj jest
Środa
20 czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna, Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela, Sylwery
Do końca roku zostało
195 dni