Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Mikołajki

Tegoroczną uroczystość mikołajkową rozpoczęliśmy w naszej szkole od obejrzenia spektaklu pt „O szczęściu” w wykonaniu aktorów nowosądeckiego teatru „Bajka”, który przypomniał wszystkim  i wyartykułował znaczenie ludzkiej przyjaźni. 

 

 

 

 


W duchu artystycznych wzruszeń i udzielającego się powoli napięcia towarzyszącego oczekiwaniu na Mikołaja  klasa II przygotowana przez wychowawcę p. I. Marszalik przedstawiła program artystyczny,  który wprawiwszy w zachwyt niebiańskiego gościa sprowadził go wreszcie w nasze progi, w których powitała go gospodyni naszej szkoły – p. dyrektor Czesława Łabuz.  Mikołaj był wielce ciekaw dziecięcych problemów i oczekiwań co znalazło odbicie  w osobistych rozmowach z każdym obdarowywanym przez niego uczniem.

 

 

Dzisiaj jest
Poniedziałek
24 września 2018
Imieniny obchodzą
Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor, Tomir, Uniegost
Do końca roku zostało
99 dni