Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja Sprzątanie Świat miała szczególny charakter. Rozpoczęło ją spotkanie z uroczą maskotką – logo Lokalnej Grupy Działania  „Piękna Ziemia Gorczańska”   - Rysiem,  którego mięliśmy okazję poznać już na tegorocznym Turnieju Wsi Gminy Mszana Dolna oraz na szlakach Beskidu Wyspowego  i Gorców gdzie promował aktywny wypoczynek oraz zachęcał do troski o stan przyrody. 

Czytaj więcej...

Dzień Komisji Edukacji Narodowej i Ślubowanie klas pierwszych

W czwartkowe popołudnie, 11 października 2012 r. nasza szkoła świętowała wydarzenia szczególne -  obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej  oraz ceremonię,  o której myślimy zawsze z czułością i wzruszeniem -  Ślubowanie klasy I ,  wychowanków p. Jolanty Wójcik. 

Czytaj więcej...

Papież Rodziny

Pod takim hasłem 16 października br. zgromadziliśmy się by wspólnie przeżywać i świętować w naszej szkole Dzień Papieski. Spotkanie to jest naszą  odpowiedzią na słowa Jana Pawła II, które widniejąc na szkolnym hallu towarzyszą nam w codziennej nauce: „Szukałem was, a dziś wy przyszliście do mnie”. 

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości

W podniosłej atmosferze, z dumną bielą  i czerwienią w tle, świętowaliśmy obchody Dnia Niepodległości. Tegoroczny program artystyczny przybliżający kulisy wydarzeń  poprzedzających to doniosłe wydarzenie w dziejach  naszej ojczyzny przygotowała klasa VI pod kierunkiem p. Marii Fryc.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
23 października 2020
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław
Do końca roku zostało
70 dni