Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Papież Rodziny

Pod takim hasłem 16 października br. zgromadziliśmy się by wspólnie przeżywać i świętować w naszej szkole Dzień Papieski. Spotkanie to jest naszą  odpowiedzią na słowa Jana Pawła II, które widniejąc na szkolnym hallu towarzyszą nam w codziennej nauce: „Szukałem was, a dziś wy przyszliście do mnie”. 

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości

W podniosłej atmosferze, z dumną bielą  i czerwienią w tle, świętowaliśmy obchody Dnia Niepodległości. Tegoroczny program artystyczny przybliżający kulisy wydarzeń  poprzedzających to doniosłe wydarzenie w dziejach  naszej ojczyzny przygotowała klasa VI pod kierunkiem p. Marii Fryc.

Czytaj więcej...

Andrzejki

28. 11. 2012 r. w szkole odbywała się zabawa andrzejkowa. Samorząd Uczniowski przygotował  ofertę wróżb oraz przystroił odświętnie salę zabaw, a Rada Rodziców, tradycyjnie już, zadbała o smakowity poczęstunek.

Czytaj więcej...

Mikołajki

Tegoroczną uroczystość mikołajkową rozpoczęliśmy w naszej szkole od obejrzenia spektaklu pt „O szczęściu” w wykonaniu aktorów nowosądeckiego teatru „Bajka”, który przypomniał wszystkim  i wyartykułował znaczenie ludzkiej przyjaźni. 

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Niedziela
20 września 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni