Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Zebranie szkolne

Na zaproszenie p. dyrektor z prelekcją nt. zagrożeń płynących z nowoczesnych technologii teleinformatycznych przybyła do nas p. Elżbieta Cięciel - pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej, która zebranym na pierwszym w tym roku szkolnym zebraniu rodziców przekazała wiedzę dotycząca niebezpieczeństw na jakie narażone są nasze dzieci korzystające w coraz większy stopniu z Internetu.

Czytaj więcej...

„Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”

Gmina Mszana Dolna realizuje projekt „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, dla których gmina jest organem prowadzącym.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja Sprzątanie Świat miała szczególny charakter. Rozpoczęło ją spotkanie z uroczą maskotką – logo Lokalnej Grupy Działania  „Piękna Ziemia Gorczańska”   - Rysiem,  którego mięliśmy okazję poznać już na tegorocznym Turnieju Wsi Gminy Mszana Dolna oraz na szlakach Beskidu Wyspowego  i Gorców gdzie promował aktywny wypoczynek oraz zachęcał do troski o stan przyrody. 

Czytaj więcej...

Dzień Komisji Edukacji Narodowej i Ślubowanie klas pierwszych

W czwartkowe popołudnie, 11 października 2012 r. nasza szkoła świętowała wydarzenia szczególne -  obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej  oraz ceremonię,  o której myślimy zawsze z czułością i wzruszeniem -  Ślubowanie klasy I ,  wychowanków p. Jolanty Wójcik. 

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
10 lipca 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Amelia, Aniela, Filip, January, Radziwoj, Rufina, Samson, Sylwan, Sylwana, Witalis
Do końca roku zostało
175 dni