Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Przedłużone zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Dyrektor szkoły informuje, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawieszenie działalności szkół zostało przedłużone do 10 kwietnia 2020 r.

Od 25 marca 2020 r. rozpoczynamy pracę zdalną z uczniami jako obowiązkową formę realizacji podstawy programowej w związku z wejściem w życie rozporządzenia MEN w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek sytemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zostały wysłane szczegółowe informacje dla rodziców, uczniów i nauczycieli za pośrednictwem e- dziennika proszę o zapoznanie się.

Drodzy Rodzice najważniejsze jest zdrowie Waszych dzieci, przestrzegajcie wszystkich zaleceń służb sanitarnych, Ministerstwa Zdrowia, rozmawiajcie z dziećmi, dbajcie o ich samopoczucie i zdrowie psychiczne. Dziękuję Wam za wzorową postawę i odpowiedzialne podejście do wszelkich zaleceń.

Do zobaczenia w szkole.

 

Czesława Łabuz – dyrektor szkoły

O konkursach

Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie organizował w tym roku  Miesiąc Języka Ojczystego. W ramach tego przedsięwzięcia powstało wiele konkursów skierowanych do uczniów. Jedna z naszych uczennic Anna Nawara wzięła udział w V Konkursie na gadkę. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu pracy w formie nagrania filmowego w postaci gwarowego niewierszowanego, oryginalnego monologu na temat „Co u nas straszyło we wsi?”. Ania rewelacyjnie poradziła sobie z tym zadaniem, pokazując swe zdolności dostała się  do finału tego ogólnopolskiego konkursu. Obecnie czekamy na informacje od organizatorów co do terminu i miejsca rozstrzygnięcia konkursu. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej...

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Szanowni Państwo !

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się korona wirus od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W dniach 12 i 13 marca prowadzić będziemy w naszej szkole zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice muszą zorganizować opiekę na czas zawieszenia zajęć. Od 16 marca zawieszamy na dwa tygodnie wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Uczniowie pozostają w domu.

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;

    Czytaj więcej...

Z bijącym sercem oczekiwaliśmy wizyty księdza Biskupa Jana Zająca…

Dzień  9 marca 2020r  z pewnością zapisze się w pamięci naszej szkoły.  Wraz z całą  parafią przeżywaliśmy od kilku  dni wizytację kanoniczną Księdza Biskupa Jana Zająca . W ramach tej wizytacji

 Jego Ekscelencja odwiedził, również szkoły znajdujące się na terenie naszej miejscowości.

Ksiądz Biskup na spotkanie przybył w asyście księdza  proboszcza  Tadeusza Dziedzica  , oraz księdza  Dominika Popielarczyka. Gości powitaliśmy pozdrowieniem i pieśnią ,,Bądź pozdrowiony gościu nasz’’… w interpretacji chóru  instrumentalno - wokalnego pod kierownictwem p. Małgorzaty Jędrysek.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Niedziela
20 września 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni