Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

Drodzy uczniowie!

Zapraszam do odwiedzania zakładki ,,Zajęcia sportowe” Dla ucznia→ Po godzinach→ Zajęcia sportowe Znajdziecie tam tablicę interaktywną, na której w ramach naszych zajęć SKS-u będę zamieszczała ćwiczenia i zadania ruchowe, które możecie wykonywać w domu. Spędzajcie czas wolny aktywnie i w dalszym ciągu rozwijajcie swoje zainteresowanie sportem.

Natalia Malec

 

 

 

ŚWIETLICA SZKOLNA

 

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

Świetlica szkolna wita Was wszystkich bardzo serdecznie. Mamy nadzieje, że wszyscy czujecie się dobrze. Wiemy, że podejmujecie dużo różnych aktywności i jesteśmy z Was dumni. Zachęcamy do podejmowania wspólnych działań razem z nami.

Zachęcamy do śledzenia treści które będą umieszczane w zakładce

Zasady BHP w czasie koronawirusa

DROGI RODZICU, UCZNIU

Czytaj więcej...

Lektury na ekranie

Zapraszam uczniów do odwiedzenia strony internetowej vod.tvp.pl. Pod zakładką Lektury na ekranie możemy obejrzeć takie ekranizacje jak: „Zemsta”, „Szatan z siódmej klasy”, „Quo Vadis”, „Syzyfowe prace” , a także biografie znanych postaci. Dostęp do ww. produkcji jest bezpłatny, uczniowie mogą korzystać ze strony internetowej w dowolnym miejscu i czasie wykorzystując nowoczesne technologie. Zachęcam do śledzenia strony vod.tvp.pl, gdyż na bieżąco jest wzbogacana o nowe pozycje. Uczniowie - ekranizacje filmowe pomogą Wam usystematyzować wiedzę, lepiej zrozumieć przeczytaną książkę oraz umilą czas spędzony w domu. Miłego oglądania.

Bibliotekarz szkolny

 

Dzisiaj jest
Niedziela
20 września 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni