Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Rodzice

Zgodnie z harmonogramem czynności przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego przypominam o potwierdzeniu przez rodzica zakwalifikowanego kandydata woli przyjęcia,

w postaci pisemnego oświadczenia.

Terminy składania dokumentów:

- do oddziału przedszkolnego od dnia 14 kwietnia 2020 roku do dnia 17 kwietnia 2020 roku

do godz. 15.00;

- do klasy pierwszej szkoły podstawowej od dnia 15 kwietnia 2020 roku do 20 kwietnia

2020 roku do godz. 15.00.

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej naszej szkoły w zakładkach: Rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej wypełnić, zeskanować i przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły.

 

Dyrektor szkoły - Czesława Łabuz

Wirusowy alarm - Wydawnictwo GREG

Drodzy Rodzice

w związku z obecną sytuacją, jaką przyszło nam się zmierzyć Wydawnictwo Greg udostępniło darmowy  e-book zawierający opowiadania i wiersze na temat higieny i zdrowia. Zamieszczone utwory przeznaczone są  dla najmłodszych dzieci. Pamiętajmy, że czytanie pobudza wyobraźnię, kształtuje procesy myślowe oraz wzbogaca więź między dzieckiem a rodzicem. Rodzic staje się przewodnikiem i opiekunem po kartach książek, a dziecko przeżywa niezwykłe przygody, które na długo zapadają w jego pamięci. Od 2001 roku działa Kampania „Cała Polska Czyta Dzieciom”, która zachęca rodziców do czytania książek dzieciom. Zapraszam do włączenia się w akcję. Warto poświęcić dziecku codziennie przynajmniej 20 minut na wspólne czytanie. Niech lekturą będzie dla nas „Wirusowy alarm!”. E-book mozna znaleźć w zakładce Dla Rodzica - Informacje

Czytaj więcej...

Da Vinci Kids

Drogi Rodzicu!

Zapewnij swojemu dziecku domową edukację połączoną z rozrywką. Da Vinci Kids zapewni Wam wielki wybór kształcących treści, znajdziecie tutaj m. in. dokumenty przyrodnicze, filmy popularnonaukowe oraz programy edukacyjne.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Rodzice

W zakładkach „Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej” oraz „Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych‘’ zamieszczone zostały listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do klasy pierwszej  i  oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2  w Kasince Małej na rok szkolny 2020/2021. Kolejne informacje związane z bieżącą rekrutacją będą podawane zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego.

 

                                                                                        Dyrektor szkoły - Czesława Łabuz

Dzisiaj jest
Niedziela
20 września 2020
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta, Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap, Sozant
Do końca roku zostało
103 dni