Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Wszyscy mamy „Jeden świat” … Muzyka w czasie pandemii.

MUZYKA pomaga nam wyrazić emocje, odprężyć się i jednoczy, nawet na odległość. Bez muzyki - tej słuchanej, ale i tworzonej samemu czy wspólnie z bliskimi, trudno byłoby nam przetrwać czas izolacji. A muzyka to artyści, którzy ją tworzą, tym razem nasi, znani ze szkolnej ławki. Uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawcy Pani Małgosi oraz towarzyszącym zespołem gitarowym działającym w naszej szkole, wspólnie nagrali piosenkę „Jeden świat”.

Czytaj więcej...

Zwroty materiałów bibliotecznych

Na stronie internetowej szkoły w zakładce Procedury bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19 zostały zamieszczone Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Bibliotece szkolnej, z którymi rodzice uczniów powinni się zapoznać.
Zwrot materiałów bibliotecznych (książek, czasopism) oraz podręczników odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem (zamieszczonym poniżej), klasami, w wyznaczone dni zawsze od godziny 9.00 do 12.00. Utworzony zostaje punkt zwrotu materiałów bibliotecznych/podręczników, usytuowany przy wejściu prowadzącym do sali gimnastycznej, celem ograniczenia przemieszczania się osób w budynku szkoły oraz sąsiadujące pomieszczenie przeznaczone na kwarantannę książek.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

Drodzy Uczniowie !

 

Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam najserdeczniejsze życzenia radosnego dzieciństwa, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wielu serdecznych przyjaciół.

 

Dzień Dziecka jest obchodzony w Polsce od ponad 50 lat.

Jest to święto celebrowane w wielu krajach, choć nie zawsze 1 czerwca, np. Turcy obchodzą je 23 kwietnia, a Francuzi 6 stycznia.

Wszędzie jednak mały człowiek jest równie ważny.

1 czerwca to data symboliczna, umowna, ale nie zapominajmy, że szanować dziecko, czy po prostu drugiego człowieka, należy przez cały rok.

 

Życzymy Wam udanego, beztroskiego dnia, dużo uśmiechu i pysznej zabawy! 

Czesława

Łabuz – dyrektor szkoły

wraz z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami szkoły.

 

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

 

Wszystkiego najlepszego

małym i dużym

życzą wychowawcy Świetlicy.

 

Zapraszamy do obejrzenia "padleta" związanego z tematyką święta.

Dzisiaj jest
Środa
5 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyriak, Emil, Karolin, Maria, Nonna, Oswald, Oswalda, Stanisława
Do końca roku zostało
149 dni