Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Przedłużone zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Dyrektor szkoły informuje, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawieszenie działalności szkół zostało przedłużone do 10 kwietnia 2020 r.

Od 25 marca 2020 r. rozpoczynamy pracę zdalną z uczniami jako obowiązkową formę realizacji podstawy programowej w związku z wejściem w życie rozporządzenia MEN w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek sytemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zostały wysłane szczegółowe informacje dla rodziców, uczniów i nauczycieli za pośrednictwem e- dziennika proszę o zapoznanie się.

Drodzy Rodzice najważniejsze jest zdrowie Waszych dzieci, przestrzegajcie wszystkich zaleceń służb sanitarnych, Ministerstwa Zdrowia, rozmawiajcie z dziećmi, dbajcie o ich samopoczucie i zdrowie psychiczne. Dziękuję Wam za wzorową postawę i odpowiedzialne podejście do wszelkich zaleceń.

Do zobaczenia w szkole.

 

Czesława Łabuz – dyrektor szkoły

O konkursach

Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie organizował w tym roku  Miesiąc Języka Ojczystego. W ramach tego przedsięwzięcia powstało wiele konkursów skierowanych do uczniów. Jedna z naszych uczennic Anna Nawara wzięła udział w V Konkursie na gadkę. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu pracy w formie nagrania filmowego w postaci gwarowego niewierszowanego, oryginalnego monologu na temat „Co u nas straszyło we wsi?”. Ania rewelacyjnie poradziła sobie z tym zadaniem, pokazując swe zdolności dostała się  do finału tego ogólnopolskiego konkursu. Obecnie czekamy na informacje od organizatorów co do terminu i miejsca rozstrzygnięcia konkursu. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej...

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Szanowni Państwo !

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się korona wirus od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W dniach 12 i 13 marca prowadzić będziemy w naszej szkole zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice muszą zorganizować opiekę na czas zawieszenia zajęć. Od 16 marca zawieszamy na dwa tygodnie wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Uczniowie pozostają w domu.

Rodzicu,

  • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;

    Czytaj więcej...

Z bijącym sercem oczekiwaliśmy wizyty księdza Biskupa Jana Zająca…

Dzień  9 marca 2020r  z pewnością zapisze się w pamięci naszej szkoły.  Wraz z całą  parafią przeżywaliśmy od kilku  dni wizytację kanoniczną Księdza Biskupa Jana Zająca . W ramach tej wizytacji

 Jego Ekscelencja odwiedził, również szkoły znajdujące się na terenie naszej miejscowości.

Ksiądz Biskup na spotkanie przybył w asyście księdza  proboszcza  Tadeusza Dziedzica  , oraz księdza  Dominika Popielarczyka. Gości powitaliśmy pozdrowieniem i pieśnią ,,Bądź pozdrowiony gościu nasz’’… w interpretacji chóru  instrumentalno - wokalnego pod kierownictwem p. Małgorzaty Jędrysek.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Wtorek
31 marca 2020
Imieniny obchodzą
Amos, Balbina, Beniamin, Dobromira, Gwidon, Kirył, Korneli, Kornelia
Do końca roku zostało
276 dni