Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Katyń

W rocznicę tragicznych dla Polski wydarzeń: zbrodni katyńskiej, którą od  trzech lat łączymy z oddaniem hołdu ofiarom katastrofy polskiego TU-154 w Smoleńsku spotkaliśmy się by uczcić pamięć pomordowanych polskich oficerów oraz spieszącym uczcić w 2010 r. ich pamięć polskim dyplomatom.

Czytaj więcej...

Misterium wielkopostne

 

26 marzec - przedostatni  dzień nauki przed świętami był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Nauczycielka języka polskiego, a jednocześnie opiekun szkolnego koła teatralnego „Maska” p. Agnieszka Świerk wraz z podopiecznymi przygotowała misterium wielkanocne, które wprowadziło nas w nastrój świąteczny.

Czytaj więcej...

Wizyta ks. biskupa Jana Zająca w naszej szkole

18 marca br. odwiedził naszą szkołę ksiądz biskup Jan Zając w towarzystwie ks. proboszcza Józefa Maciążki. Spotkanie to odbyło się w ramach trwającej w naszej parafii i okolicznych parafiach dekanatu mszańskiego wizytacji kanonicznej.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet – Dzień Mężczyzn

Miłym akcentem życzliwości w damsko – męskich, czy jak kto woli, w szkolnych; dziewczęco – chłopięcych relacjach jest dzień 8 marca. W tym dniu tradycyjnie już obdarowujemy się wzajemnie nie tylko słodkościami ale przede wszystkim radością i humorem, który wyrazili uczniowie  w programach artystycznych, dedykowanych sobie wzajemnie.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Czwartek
24 maja 2018
Imieniny obchodzą
Cieszysława, Estera, Jan, Joanna, Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało
222 dni