Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Zakrojona na szeroką skalę kampania wyborcza i widoczna na terenie szkoły wzmożona aktywność kandydatów poprzedziły  uroczysty dzień wyborów przedstawicieli uczniów do Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Zebranie szkolne

Na zaproszenie p. dyrektor z prelekcją nt. zagrożeń płynących z nowoczesnych technologii teleinformatycznych przybyła do nas p. Elżbieta Cięciel - pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej, która zebranym na pierwszym w tym roku szkolnym zebraniu rodziców przekazała wiedzę dotycząca niebezpieczeństw na jakie narażone są nasze dzieci korzystające w coraz większy stopniu z Internetu.

Czytaj więcej...

„Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”

Gmina Mszana Dolna realizuje projekt „Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Mszana Dolna”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, dla których gmina jest organem prowadzącym.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja Sprzątanie Świat miała szczególny charakter. Rozpoczęło ją spotkanie z uroczą maskotką – logo Lokalnej Grupy Działania  „Piękna Ziemia Gorczańska”   - Rysiem,  którego mięliśmy okazję poznać już na tegorocznym Turnieju Wsi Gminy Mszana Dolna oraz na szlakach Beskidu Wyspowego  i Gorców gdzie promował aktywny wypoczynek oraz zachęcał do troski o stan przyrody. 

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Czwartek
22 marca 2018
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław, Katarzyna, Kazimierz, Paweł
Do końca roku zostało
285 dni