Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Misterium wielkopostne

 

26 marzec - przedostatni  dzień nauki przed świętami był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Nauczycielka języka polskiego, a jednocześnie opiekun szkolnego koła teatralnego „Maska” p. Agnieszka Świerk wraz z podopiecznymi przygotowała misterium wielkanocne, które wprowadziło nas w nastrój świąteczny.

Czytaj więcej...

Wizyta ks. biskupa Jana Zająca w naszej szkole

18 marca br. odwiedził naszą szkołę ksiądz biskup Jan Zając w towarzystwie ks. proboszcza Józefa Maciążki. Spotkanie to odbyło się w ramach trwającej w naszej parafii i okolicznych parafiach dekanatu mszańskiego wizytacji kanonicznej.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet – Dzień Mężczyzn

Miłym akcentem życzliwości w damsko – męskich, czy jak kto woli, w szkolnych; dziewczęco – chłopięcych relacjach jest dzień 8 marca. W tym dniu tradycyjnie już obdarowujemy się wzajemnie nie tylko słodkościami ale przede wszystkim radością i humorem, który wyrazili uczniowie  w programach artystycznych, dedykowanych sobie wzajemnie.

Czytaj więcej...

Jeżdżę z głową – program zajęć narciarskich dla uczniów klas trzecich

Siedmioro chętnych dzieci z naszej szkoły wzięło udział w  programie „Jeżdżę z głową” realizowanym pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy i znanej polskiej snowboardzistki,  posłanki na Sejm RP Jagny Marczuajtis-Walczak skierowanym do uczniów kl. III szkół podstawowych, nieumiejących jeździć na nartach, dla których zorganizowano kursy nauki jazdy na nartach w formach szkoleń weekendowych.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Czwartek
22 marca 2018
Imieniny obchodzą
Bazylissa, Bogusław, Godzisław, Katarzyna, Kazimierz, Paweł
Do końca roku zostało
285 dni