Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Kangur Matematyczny

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

Uczestnicy Konkursu proszeni są o zapoznanie się z informacjami oraz z instrukcją dla uczestnika konkursu znajdującymi się na stronie https://www.kangur-mat.pl/?fbclid=IwAR2cQbuEoGn4jXZPRi1-Q_yRyyF8o89gRkNi55p3__LHjuxpNv1oJd0BILs

Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Terminarz jest następujący:

Czytaj więcej...

HARMONOGRAM STOPNIOWEGO POWROTU DO SZKÓŁ – GMINA MSZANA DOLNA

od 18 maja:

  • będzie można prowadzić zajęcia specjalistyczne, w tym zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, rewalidacyjne i wczesnego wspomagania rozwoju,

  • możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć dla dzieci mających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, dzieci i młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wymagających wsparcia, w tym odpowiednio w realizacji zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęć rewalidacyjno-wychowawczych czy zajęć rewalidacyjnych niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju,

  • jeżeli jest zapotrzebowanie zajęcia opiekuńcze oraz w miarę możliwości, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze,

  • w przypadku, gdy rodzice zdecydują się na pozostanie z dzieckiem w domu – zajęcia w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych zostają zawieszone do 29 maja 2020.

  • rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, powinni o tym fakcie powiadomić dyrektora placówki. Szczegółowe rozwiązania dotyczące trybu zgłaszania chęci uzyskania opieki nad dzieckiem, określi dyrektor danej placówki wspólnie z organem prowadzącym.

    Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pn. „Pani Wiosna”

W kwietniu br. Świetlica oraz Biblioteka szkolna zorganizowały Konkurs Plastyczny pn. „Pani Wiosna”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy ukazującej Panią Wiosnę dowolnymi technikami plastycznymi w formacie A4. Prace zostały przekazane organizatorom w nietypowy sposób,za pośrednictwem poczty gmail. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością. Wyłonienie zwycięzców  w dwóch kategoriach wiekowych okazało się nie lada wyzwaniem.

Czytaj więcej...

Finał V konkursu na gadkę

Nim wybuchła epidemia Covid - 19 jedna z naszych uczennic Anna N. z klasy VIII wzięła udział w V Konkursie na gadkę dostając się do finału. W poniedziałek 18 maja rozpoczęło się internetowe głosowanie na nagrodę publiczności V konkursu na gadkę, a zakończy się 25 maja. W głosowaniu udział wziąć może każdy użytkownik portalu Facebook oraz YouTube. Zachęcamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły do wzięcia udziału w głosowaniu na Anię.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
23 października 2020
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław
Do końca roku zostało
70 dni