Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Dzień Dziecka

 

Wszystkiego najlepszego

małym i dużym

życzą wychowawcy Świetlicy.

 

Zapraszamy do obejrzenia "padleta" związanego z tematyką święta.

Dzień Dziecka

Koleżanki i Koledzy!

 

1 czerwca obchodzimy nasze święto – Dzień Dziecka.

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji mam dla Was krótkie, lecz szczere życzenia.

Zawsze bądźcie weseli, pełni werwy, oraz radosną minkę miejcie bez przerwy.

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był pełen przygód i wyjątkowo spędzony.

Wypełnijcie każdą mijającą chwilę tak, aby we wspomnieniach dawała Wam dużo radości. Czerpcie energię ze słońca i korzystaj z dnia w 100%.

 

    Życzy Przewodnicząca SU oraz Opiekun

POZYTYWNIE ZACZYTANI UCZNIOWIE KLASY III

Czytanie jest swoistym kluczem do wiedzy, która zapewnia człowiekowi sukces.

Rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz rozpowszechnianie czytelnictwa to priorytety w planie pracy dydaktyczno – wychowawczej klasy III obrane w roku szkolnym 2019/2020. Książka odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu osobowości i postaw młodych ludzi. Umiejętnie dobrana, ma szansę wzmacniać w człowieku to, co najlepsze, stać się ważnym elementem jego samorozwoju. Pozwala też na wydobycie tego, co najszlachetniejsze
z ludzkich możliwości, dyspozycji i zdolności.

W ramach zajęć czytelniczych oraz omawianych treści programowych, uczniowie klasy III wzięli udział w szeregu zdalnych zajęć poświęconych tematowi „Z książką za pan brat”, które zakończyły się udziałem uczniów w ankiecie online „Czytelnictwo w klasie III”.

Czytaj więcej...

Dzień Matki

Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka.

(abp S. Wielgus)

Dzień Matki to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy nasze Mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. To uroczystość, która od zawsze jest celebrowana w naszym przedszkolu. Nauczyciele wraz z przedszkolakami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki dla swych mam. Przyjęciom na cześć rodziców zawsze towarzyszy wiele atrakcji, jednym z nich jest wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków dla rodziców.

W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, niestety nie możemy świętować tego dnia wspólnie. Jednak nasze Kochane przedszkolaki zadbały o to aby w takim dniu każda mama poczuła się naprawdę wyjątkowo. Misie, Jeżyki oraz Wiewiórki pięknie nauczyły się piosenki dla mamy oraz wykonały śliczne laurki. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków, że pokazały jak bardzo kochają swoje mamy.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
23 października 2020
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław
Do końca roku zostało
70 dni