Szkola_Podstawowa DSC_0571 DSC_2345 papieski rozpoczecie swietoniepodl SzPNr2 mikolaj036

Stypendium naukowe Wójta Gminy

W piątek 11.09.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kasince Małej odbyło się spotkanie uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce z Wójtem Gminy Mszana Dolna – Bolesławem Żabą. Najzdolniejsi uczniowie naszej społeczności szkolnej, otrzymali stypendia naukowe.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez Panią Dyrektor uczniów oraz zaproszonego gościa. Potem nastąpiło uroczyste odśpiewanie hymnu naszej szkoły. Wójt Gminy Mszana Dolna wręczył wyróżnionym uczniom stypendia, które udało im się zdobyć dzięki wysokim wynikom w nauce, udziałom w konkursach oraz wzorowemu zachowaniu.

Uczniowie otrzymali gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów i zapału do zdobywania wiedzy i umiejętności na kolejne lata ich edukacji.

Czytaj więcej...

Biblioteka

Drodzy Czytelnicy!

Przed wizytą w Bibliotece szkolnej prosimy o zapoznanie się z nowymi procedurami dotyczącymi korzystania ze zbiorów bibliotecznych, zasadami bezpieczeństwa oraz ze zmianami w organizacji pracy biblioteki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Wszelkie informacje zamieszczone są w zakładce Biblioteka szkolna.

 

 

M. Knapczyk

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor, która w pięknych słowach przywitała wszystkich uczniów. Następnie uczniowie klasy V przedstawili przygotowaną przez siebie i przez wychowawcę krótką cześć artystyczną.

„Czekaliśmy na to spotkanie bardzo długo i cieszymy się że w końcu możemy wrócić do naszej szkoły, do naszych klas i nauczycieli, a przede wszystkim, że możemy w końcu spotkać się z wszystkimi twarzą w twarz, odkładając monitory komputerów i telefonów, które służyły nam w ostatnim czasie do nauki.

Czytaj więcej...

Witamy wszystkich uczniów i rodziców po wakacjach.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszamy uczniów i dzieci przedszkolne do szkoły

według następującego harmonogramu:

31.08.2020 r.  godz.9.00  - dzieci z oddziałów przedszkolnych

01.09.2020 r.  godz.8.00 – uczniowie klasy IV-VIII

01.09.2020 r. godz. 9.00 – uczniowie klasy I-III

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest
Piątek
23 października 2020
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław
Do końca roku zostało
70 dni